ZESTAW DO POLEROWANIA POWIERZCHNI Z TWORZYW SZTUCZNYCH, PLEXI I POLIKARBONATU ZA POMOCĄ WIERTARKI .

Zestaw DO POLEROWANIA
Opis produktu:
Zestaw CAREX do polerowana  reflektorów przednich i tylnych świateł jednego samochodu , jest przygotowany na podstawie dobrych doświadczeń z naszego  nowego Zestawu do renowacji i polerowania reflektorów ,  z różnicą mniejszej ilości pasty polerskiej oraz brak tarcz szlifierskich.

  •  Zestaw ma na celu ożywić i chronić powierzchnię przednich i tylnych świateł samochodu.
  •  W zestawie naturalny wosk Carnauba , która chroni powierzchnię lampy po renowacji, od warunków atmosferycznych i zwiększa jego stabilność UV.
  • Do polerowania świateł przed i po sezonie i usuwania utleniania powierzchniowego.
  • Aby utrzymać bezbłędną wygląd świateł po renowacji wystarczy tylko zwykłej  lub akumulatorowej wiertarki
Zestaw ten NIE JEST przeznaczony do DO RENOWACJI POWIERZCHNI USZKODZONYCH W GŁĄB!
Do powierzchni, które wymagają usunięcia głębszych wad przez szlifowanie, szlifowanie uszkodzonego lakieru kryjącego, usunięcia zarysowań lub pęknięć na powierzchni, przeznaczony jest ZESTAW DO RENOWACJI uszkodzonych powierzchni z tworzyw sztucznych, plexi i polikarbonatu CAREX!

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 
TALERZ SZLIFIERSKI 75mm (ze stópką, rzep) – stosuje się do szlifowania i polerowania za pomocą tarcz z rzepem przy użyciu wiertarek klasycznych i akumulatorowych albo szlifi erek/polerek kątowych (gwint M14)
TARCZA POLERSKA Z GĄBKI 85mm (rzep)
PASTA DO POLEROWANIA CAREX 25 g 
NATURALNY WYSOKIEJ JAKOŚCI BRAZYLIJSKI WOSK Carnauba 15 g (około 60 aplikacji)
ŁAGODNY APLIKATOR DO POLEROWANIA – 6 sztukDo polerowana powierzchni najlepiej stosować wiertarkę z regalucją obrotów. Zestaw ten jest przeznaczony w celu ożywienia powierzchni przednich i tylnych świateł samochodu, ich polerowania przed i po sezonie, usunnięcia utlenień powierzchni i utrzymania nieskazitelnego wyglądu powierzchni po jej renowacji.
Wynik końcowy zależy od początkowego stanu powierzchni reflektora.
ZESTAW TEN NIE JEST PRZEZNACZONY DO RENOWACJI POWIERZCHNI USZKODZONYCH W GŁĄB! Do powierzchni, które wymagają usunięcia głębszych wad przez szlifowanie, szlifowanie uszkodzonego lakieru kryjącego, usunięcia zarysowań lub pęknięć na powierzchni, przeznaczony jest ZESTAW DO RENOWACJI uszkodzonych powierzchni z tworzyw sztucznych, plexi i polikarbonatu!
 
SPOSÓB POSTĘPOWANIA POLEROWANA POWIERZCHNI UTWARDZONYCH TWORZYW SZTUCZNYCH.
 
Usunięcie utlenionej warstwy z powierzchni i odnowy jej przejrzystośći i jasności (i tylne światła), wykonujemy następująco:
  1. PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI: Dokładnie umyj i osusz tę część, którą chcesz wypolerować. Wszystkie składniki zestawu utrzymuj w maksymalnie możliwej czystości. Pomiędzy poszczególnymi krokami powierzchnię zawsze dokładnie umyj i wysusz.
  2.  POLEROWANIE: Do talerza z rzepem przymocuj wilgotną gąbkę polerską i palcem nałoż na jej środek niewielką ilość pasty do polerowania CAREX. Do polerowania należy stosować obroty wiertarki na średnim poziomie i przyciskać średnią siłą. Trzeba pamiętać by podczas polerowania powierzchnia była ciągle wilgotna, dlatego gąbkę trzeba nawilżać wodą, można też na gąbkę dodać pastę CAREX. Po około 3 minutach polerowaną powierzchnię trzeba dokładnie umyć wodą i za pomocą miękkiej szmatki wytrzeć do sucha. O ile jest to konieczne powtórz proces polerowania 2-3 x, by osiągnąć oczekiwanego efektu. Ostatnie polerowanie przeprowadzamy gąbką polerską nasyconą pastą do zupełnego zaschnięcia powierzchni. Na sam koniec umyjemy powierzchnię ciepłą wodą i znowu wysuszymy.
  3. KOŃCOWA OCHRONA: W celu ochrony powierzchni po renowacji przed wpływami atmosferycznymi i zwiększenia stabilności UV zastosujemy za pomocą aplikatora do polerowania niewielką ilość wosku Carnauba i rozetrzemy go dokładnie na całej powierzchni w postaci cienkiej warstwy. Po 20 minutach suchy wosk dokładnie wypolerujemy ręcznie drugim aplikatorem.
Dla długotrwałego doskonałego wyglądu polerowanej powierzchni reflektorów wystarczy tylko okazjonalne polerowanie pastą CAREX. Do mycia i ochrony całej karoserii zalecamy stosowanie Car Shampoo CAREX z efektem lustra i inne profesjonalne preparaty CAREX do doskonałej, skutecznej i bezpiecznej konserwacji i czyszczenia wnętrza samochodu i powierzchni zewnętrznych.

43.99 Zł

sztuk:

powrót